Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Przekrój

NOWOŚĆ!!!

Proponujemy Państwu drzwi grubości 100 mm
lestol_przek_100mm

Drzwi standardowe

Drzwi grubości 80 mm z trzech gatunków drewna, sosny, merantii i dębu. Poniżej prezentujemy oferowane przez nasz przekroje.

Sosna + dąb

Drzwi o konstrukcji sosnowej wykończone sklejką, dodatkowo wzmacniane płaskownikiem stalowym od strony zamka. Zewnętrzne warstwy dębowe nadają drzwiom indywidualną strukturę i podkreślają rysunek słoja. Elementy sosnowe są widoczne tylko po otwarciu drzwi i z czoła skrzydła.

lestol_przek_sosna_felc_sosna

Sosna + dąb (felc dębowy)

Drzwi o konstrukcji sosnowej wykończone sklejką, dodatkowo wzmacniane płaskownikiem stalowym od strony zamka. Zewnętrzne warstwy dębowe nadają drzwiom indywidualną strukturę i podkreślają rysunek słoja. Boczne elementy dębowe zakrywają sosnową konstrukcje. Szczególnie zalecane w drzwiach o jasnych kolorach, w których może wystąpić duża różnica odcieni między drewnem sosnowym a dębowym.

lestol_przek_sosna_felc_dab

Dąb

Drzwi o konstrukcji w 100% dębowej wykończone sklejką, dodatkowo wzmacniane płaskownikiem stalowym od strony zamka. Zewnętrzne warstwy dębowe nadają drzwiom indywidualną strukturę i podkreślają rysunek słoja.

lestol_przek_dab

Meranti

Drzwi o konstrukcji w 100% meranti wykończone sklejką, dodatkowo wzmacniane płaskownikiem stalowym od strony zamka. Zewnętrzne warstwy meranti nadają drzwiom indywidualną strukturę i podkreślają rysunek słoja.

lestol_przek_meranti